DERECEYE GİRENLER
Ulusal Dermatoloji Yarışması
16.Ulusal Dermatoloji Yarışması
XXI. Prof. Dr. A. Lütfü Tat Sempozyumu
13-17 Kasım 2013 - ANKARA
Yarışma Birincisi : Dr. Evren Odyakmaz Demirsoy Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Deri ve Zührevi Hastalıklar ABD
Yarışma İkincisi : Dr. Başak Yalıcı Armağan Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Deri ve Zührevi Hastalıklar ABD
Yarışma Üçüncüsü : Dr. Neslihan Çınar Yıldırım Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Deri ve Zührevi Hastalıklar ABD


15.Ulusal Dermatoloji Yarışması
XX. Prof. Dr. A. Lütfü Tat Sempozyumu
09-13 Ekim 2012 - GAZİANTEP
Yarışma Birincisi : Dr. Ahu Yorulmaz Demir Çubuk Halil Şıvgın Devlet Hastanesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Kliniği
Yarışma İkincisi : Dr. Tuğba Falay İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Kliniği
Yarışma Üçüncüsü : Dr. Erhan Ayhan Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Deri ve Zührevi Hastalıklar ABD


14.Ulusal Dermatoloji Yarışması
XX. Prof. Dr. A. Lütfü Tat Sempozyumu
16-20 Kasım 2011 - ANKARA
Yarışma Birincisi : Dr. Nilay Bayram Duman Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Deri ve Zührevi Hastalıkları ABD
Yarışma İkincisi : Dr. Nurdan Seda Kutlu Haytoğlu İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Kliniği
Yarışma Üçüncüsü : Dr. Pelin Hızlı Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2. Deri ve Zührevi Hastalıkları Kliniği


13.Ulusal Dermatoloji Yarışması
23. Ulusal Dermatoloji Kongresi
19-23 Ekim 2010 - ANTALYA
Yarışma Birincisi : Dr. Songül Bulca Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Anabilim Dalı
Yarışma İkincisi : Dr. Semih Tatlıcan Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji Kliniği
Yarışma Üçüncüsü : Dr. Selda Tar Yıldırım İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji Kliniği


12.Ulusal Dermatoloji Yarışması
19. Prof. Dr. A. Lütfü Tat Simpozyumu
12-16 Kasım 2009 - ANKARA
Yarışma Birincisi : Dr. Sibel Ergin Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Anabilim Dalı
Yarışma İkincisi : Dr. Oğuzhan Koçak Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2. Dermatoloji Kliniği
Yarışma Üçüncüsü : Dr. İlgen Ertam Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji ABD


11.Ulusal Dermatoloji Yarışması
22. Ulusal Dermatoloji Kongresi
14-17 Ekim 2008 - KONYA
Yarışma Birincisi : Dr. Neşe Metin Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesi Dermatoloji Kliniği
Yarışma İkincisi : Dr. Tuna Sezer Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Tıp FakültesiDermatoloji Anabilim Dalı
Yarışma Üçüncüsü : Dr. Gülben Sarıcı Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Tıp FakültesiDermatoloji Anabilim Dalı


10.Ulusal Dermatoloji Yarışması
18. Prof.Dr.A.Lütfü TAT Simpozyumu
6-10 Kasım 2007 - ANKARA
Yarışma Birincisi : Dr. Pınar Öztaş Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1. Cildiye Kliniği
Yarışma İkincisi : Dr. Başak Yalçın Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1. Cildiye Kliniği
Yarışma Üçüncüsü : Dr. Sibel Doğan Hacettepe Üniversitesi Dermatoloji Anabilim Dalı


9.Ulusal Dermatoloji Yarışması
21. Ulusal Dermatoloji Kongresi
7 Eylül 2006 - ANTALYA
Yarışma Birincisi : Dr. Beliz DURMUŞ Turhal Devlet Hastanesi
Yarışma İkincisi : Dr. Fatma Aslı ALTAYKAZ Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi
Yarışma Üçüncüsü : Dr.Berna KILIÇ Abant İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Tıp Fakültesi


8.Ulusal Dermatoloji Yarışması
17. Prof.Dr.A.Lütfü TAT Simpozyumu
17 Kasım 2005 - ANKARA
Yarışma Birincisi : Dr. Sadiye KESKİN İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Yarışma İkincisi : Dr. Özlem KARADAĞ Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi
Yarışma Üçüncüsü : Dr.Bahadır ŞENLİK Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi


7.Ulusal Dermatoloji Yarışması
20.Ulusal Dermatoloji Kongresi
10 Eylül 2004 - Çeşme
Yarışma Birincisi : Dr.Ayşin KÖKTÜRK Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi
Yarışma İkincisi : Dr.Ümit TÜRSEN Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi
Yarışma Üçüncüsü : Dr.Meltem AYHAN Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi


6.Ulusal Dermatoloji Yarışması
16. Prof.Dr. A.Lütfü TAT Simpozyumu
3 Eylül 2003 - ANKARA
Yarışma Birincisi : Dr.İrem YILDIRIM Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yarışma İkincisi : Dr.Tamer İrfan KAYA Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi
Yarışma Üçüncüsü : Dr.Berna AKSOY Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi


5.Ulusal Dermatoloji Yarışması
19. Ulusal Dermatoloji Kongresi
06 Eylül 2002 Kapadokya / NEVŞEHİR
Yarışma Birincisi : Dr.Zafer TÜRKOĞLU SSK Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yarışma İkincisi : Dr.Tuğba Rezan EKMEKÇİ Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yarışma Üçüncüsü : Dr.Caner KUTLUGÜN Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi


4.Ulusal Dermatoloji Yarışması
15. Prof.Dr. A.Lütfü TAT Simpozyumu
2 Ekim 2001-ANKARA
Yarışma Birincisi : Dr.İkbal Esen AYDINGÖZ Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yarışma İkincisi : Dr.Deniz DEMİRCİOĞLU Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi
Yarışma Üçüncüsü : Dr.Sibel ERSOY Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi


3.Ulusal Dermatoloji Yarışması
18. Ulusal Dermatoloji Kongresi
29 Eylül 2000- Belek / ANTALYA
Yarışma Birincisi : Dr.Ayşe Tülin MANSUR Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yarışma İkincisi : Dr.Cemile Dilek UYSAL Zeynep Kamil Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yarışma Üçüncüsü : Dr.Gamze SERARSLAN 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi


2.Ulusal Dermatoloji Yarışması
14. Prof.Dr. A.Lütfü TAT Simpozyumu
19 Ekim 1999-ANKARA
Yarışma Birincisi : Dr.Ayşe Tülin MANSUR Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yarışma İkincisi : Dr.Emel ÇALIKOĞLU Ankara Üniversiteasi Tıp Fakültesi
Yarışma Üçüncüsü : Dr.İkbal Esen AYDINGÖZ Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi


1.Ulusal Dermatoloji Yarışması
17. Ulusal Dermatoloji Kongresi
22 Ekim 1998 - Kuşadası
Yarışma Birincisi : Dr.Esen ÖZKAYA BEYAZIT İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
Yarışma İkincisi : Dr.İkbal Esen AYDINGÖZ Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yarışma Üçüncüsü : Dr.Güliz İKİZOĞLU KARAKAYALI Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi