DERECEYE GİRENLER
Ulusal Kardiyoloji Yarışması
9.Ulusal Kardiyoloji Yarışması
27. Ulusal Kardiyoloji Kongresi
27-30 Ekim 2011 - İSTANBUL
Yarışma Birincisi : Dr. Mehmet Demir Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Kliniği
Yarışma İkincisi : Dr. Fuad Samadov Sağlık Bakanlığı Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji ABD
Yarışma Üçüncüsü : Dr. Tolga Çimen Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Kliniği


8.Ulusal Kardiyoloji Yarışması
26. Ulusal Kardiyoloji Kongresi
21-24 Ekim 2010 - İSTANBUL
Yarışma Birincisi : Dr. Habibe Kafes Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Kliniği
Yarışma İkincisi : Dr. Özgür Kırbaş Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1. Kardiyoloji Kliniği
Yarışma Üçüncüsü : Dr. Hüseyin Ayhan Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2. Kardiyoloji Kliniği


7.Ulusal Kardiyoloji Yarışması
25. Ulusal Kardiyoloji Kongresi
22-25 Ekim 2009 - İSTANBUL
Yarışma Birincisi : Dr. Taner Şen Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Kliniği
Yarışma İkincisi : Dr. Mehmet Demir Bilecik Devlet Hastanesi Kardiyoloji Kliniği
Yarışma Üçüncüsü : Dr. Mehmet Kutlu Çelenk Umut Cerrahi Tıp Merkezi Kardiyoloji Kliniği


6.Ulusal Kardiyoloji Yarışması
24. Ulusal Kardiyoloji Kongresi
24-27 Ekim 2008 - İSTANBUL
Yarışma Birincisi : Dr. Erol Tülümen Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı
Yarışma İkincisi : Dr. Ali Emrah Oğuz Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı
Yarışma Üçüncüsü : Dr. Mehmet Kutlu Çelenk Tarsus Özel Umut Hastanesi


5.Ulusal Kardiyoloji Yarışması
23. Ulusal Kardiyoloji Kongresi
19-23 Ekim 2007 - ANTALYA
Yarışma Birincisi : Dr. Mehmet Kutlu Çelenk Tarsus Özel Umut Hastanesi
Yarışma İkincisi : Dr. Ali Karagöz Koşuyolu Kalp Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yarışma Üçüncüsü : Dr. Taylan Akgün Koşuyolu Kalp Eğitim ve Araştırma Hastanesi


4.Ulusal Kardiyoloji Yarışması
22. Ulusal Kardiyoloji Kongresi
26 Kasım 2006 - ANTALYA
Yarışma Birincisi : Uz. Dr. Tamer KIRAT Ege Muğla Devlet Hastanesi
Yarışma İkincisi : Asistan Dr. Tolga AKSU Ankara Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yarışma Üçüncüsü : Uz. Dr. Hüseyin UYAREL DR. Siyami ERSEK Eğitim ve Araştırma Hastanesi


3.Ulusal Kardiyoloji Yarışması
21. Ulusal Kardiyoloji Kongresi
28 Kasım 2005 - ANTALYA
Yarışma Birincisi : Dr. Hamza DUYGU Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi
Yarışma İkincisi : Dr. Mehmet Ali ELBEY Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi
Yarışma Üçüncüsü : Dr. Mustafa YURTDAŞ Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi


2.Ulusal Kardiyoloji Yarışması
20. Ulusal Kardiyoloji Kongresi
29 Kasım 2004 - ANTALYA
Yarışma Birincisi : Asistan Dr.Hamza DUYGU Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi
Yarışma İkincisi : Asistan Dr.Önder ÖZTÜRK Dicle Üniversiteasi Tıp Fakültesi
Yarışma Üçüncüsü : Asistan Dr.Murat TULMAÇ Gazi Üniversiteasi Tıp Fakültesi


1.Ulusal Kardiyoloji Yarışması
19. Ulusal Kardiyoloji Kongresi
13 Ekim 2003 - ANTALYA
Yarışma Birincisi : Uzm.Dr.Eyyüp AYGÜL Bafra Devlet Hastanesi
Yarışma İkincisi : Dr.Mehmet K. ÇELENK Ankara Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yarışma Üçüncüsü : Uzm.Dr.E.İpek TÜRKOĞLU KURT Serbest Hekim